Ankara Evden Eve Nakliyat

Ankara Evden Eve Nakliyat ev ofis iş yeri Ankara şehirler arası evden eve nakliyat Ankara  da ev taşıma işi Dursun Nakliyat firmamız sektörde 20 yılı aşkın bir tecrübeyle genç ve dinamik ekibimiz ve ekipmanlarımız ile evden eve nakliyat sektörünün önde gelen kuruluşlarından olmuştur. Kuruluşumuzdan bu yana siz değerli müşterilerimize Güvenilirliği kaliteyi ve en iyiyi sunabilmek adına çalışan firmamız kaliteye ve müşteri memnuniyetine odaklı olarak var gücümüzle çalışmaktayız. yapmış olduğu işlerimizi ve Yerine getirmiş olduğumuz işlerin bize kattığı tecrübe geniş servis ağımızı ve aynı zamanda çalışmış olduğumuz güçlü referans ağımızın bize vermiş olduğu öz güven ile evden eve nakliyat başta olmak üzere her türlü taşımacılık ve nakliye işlemlerinize özel çözümler üretiyoruz.

Ankara evden eve nakliyat firmaları % yüz memnuniyet müşterilerini ve çalışanlarını her zaman gülümseten lider Ankara evden eve nakliyat firmaları nakliye ve lojistik firması olmak Ankara evden eve nakliyat müşterilerimize uygun fiyatlarla kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalitede hizmetler sunarken sınıfının en iyisi hizmeti sağlayıp müşterilerle güçlü bir bağ kuracağız.
Sürdürülebilir ve istikrarlı kazançlar sağlarken çalışanlarımızın, toplumumuzun ve müşterilerimizin sağlığına itibar edeceğiz, kurumsal sosyal sorumluluk yükümlülüklerimizi yerine getiren ve çevreye saygılı bir şirket olarak faaliyet göstereceğiz.

Ankara evden eve nakliyat ve taşımacılık ta yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımların cesaretlendirilmesi, teknik ve davranışsal yetkinlikleri artıracak eğitimlerin gerçekleştirilmesi,
yönünde faaliyetlerimizi Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri ile birlikte bütünleşik bir şekilde yöneterek, dayanıklı tüketim sektöründe kalite açısından öncülüğümüz de örnek bir kuruluş olmak için tüm gücümüzle çalışırız.

Ankara evden eve nakliyat iş sağlığı ve Güvenliği (İSG) Politikası
Ankara evden eve nakliyat iş konusundaki tüm yasal ve diğer yükümlülükleri karşılamayı,
Ankara evden eve nakliyat iyileştirme etkinliklerinin tüm çalışanların ortak sorumluluğu olduğu ilkesini benimsemeyi, Ankara evden eve nakliyat ev taşımacılık şirketi
Ankara evden eve nakliyat Risk Değerlendirmesi ve risk düzeyi azaltma etkinliklerine her düzeyde katılım için hedefler koymayı,
Ankara evden eve nakliyat kültürümüzü sürekli iyileştirerek, sürdürülebilir Ankara evden eve nakliyat “Sıfır Ankara evden eve nakliyat iş kazası” hedefine ulaşmayı taahhüt etmektedir.