Asansörlü evden eve nakliyat ev eşya taşımacılık Dursun Nakliyat başta evden eve taşımacılık olmak üzere Nakliyat sektöründe ev ofis büro banka fabrika fuar gibi taşımalarını da siz değerli müşterilerimizin her türlü isteklerine cevap verme geniş için her türlü ekip ve ekipmanlarımız mevcuttur araç filomuz ile tecrübeli eleman kadromuz yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübemiz ile müşterilerimize güvenilir ekonomik en kaliteli ve en hızlı Nakliyat hizmetini sunmak için çalışıyoruz nasıl daha iyi kaliteli hizmet verebilmek anlayışınız bilinci ile temel önceliğimiz arasında evden eve nakliyat hizmeti eşyalarımızı daha güvenli bir şekilde taşıyoruz

Kayseri evden eve nakliyat ,Kayseri asansörlu evden eve nakliyat
Dursun evden eve nakliyat asansörlü evden eve tşaımacılık

Evden eve nakliyat, ev, ofis, fabrika depo vb. mekanlarda taşınma işlemlerinizi kolaylaştıran, sizlere hiç bir şekilde zahmet çektirmeden taşıma ve yerleştirme işleminin gerçekleştirilmesi anlamına gelmektedir. Evden eve nakliyatta ilk aşamada Ekspertiz görevlisi devreye girer ve bu personel evden eve taşımacılık yapılmadan önce nakliyenin yapılacağı yerde gerekli saha çalışmasını yapar. Bu çalışmalar taşınacak eşyaların cinsi, taşınacak binanın kat sayısı vs. dır. Bu gibi etkenler evden eve nakliyat ta çok önemli olduğu için bu konu atlanmamalıdır. Ekspertiz görevlisi aynı zamanda eşyalarınıza uygun aracı tahsis etmekle mükelleftir.
Evden eve nakliyat ta son yıllarda “sigortalı taşıma” devri başlamıştır. Bu sayede olası istenmeyen durumlarda evden eve nakliyat işlemi sırasında oluşabilecek zararları sigorta şirketleri karşılamaktadır. Kısaca taşınan malların sigortalanması olarak özetlenebilir.
Her ne kadar sigortalanmış olsa da eşyalarınız anlaştığınız firmanın ambalajlama, paketleme ve depolanması da çok önem taşımaktadır. Anlaşma yapacağınız firmaların yukarıda yazılan özelliklere uymasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Evden eve taşımacılık kaliteli firmalar tarafından yapıldığı zaman taşıma sırasında ve taşındıktan sonraki zamanlarda nakliyat konusu ile ilgili başınız hiç bir zaman ağrımaz.

Ambalajlama – Paketleme
Ambalajlama; özellikle evden eve nakliyat için en can alıcı noktalardan biridir. İyi bir ambalaj ile karşılaşılabilecek olumsuz şartlarda zarar sıfıra indirgenebilir. DURSUN Nakliyat olarak biz ambalajlama konusunda uzman çalışanlarımız ile özenle çalışıyor, evden eve nakliyat’ta eşyalarınızı karton koli, karton fıçı, hava kabarcıklı naylonlar ve patpatlama sistemiyle güven altına alıyoruz.
Paketlenecek eşyanızın türüne göre karton fıçı, koli ya da benzer gereçleri kullanarak güvenli bir şekilde, dış etkenlere karşı eşyalarınızı koruyarak güvenli bir şekilde taşıyoruz.
Özellikle gömlek, ceket vb. kıyafetlerinizi elbiseler için özel olarak üretilen askılı dolaplarımız ile taşıyoruz. Bu sayede evden eve nakliyat’ın her aşamasında kıyafetleriniz zarar görmeden ve hatta kırışmadan taşınacağı yere varmış oluyor.
Müşterilerin evden eve nakliyat işinde en çok korktukları sorun eşyalarının kırılmasıdır. Eşyalarınızın tümü bizim için değerli eşyalardır ve bunun için evden eve nakliyatta eşyalarınıza gösterdiğimiz özen ve uzman çalışanlarımızın gayreti sayesinde sorunsuz bir nakliye işi gerçekleştirilmiş oluruz.

Kargo ve Parsiyel Eşya Taşıma
Dursun Nakliyat, diğer nakliye işlemlerinizin haricinde kargo ve parça eşya taşımacılığı içinde sizlerin hizmetinizde…
DURSUN Nakliyat ile Türkiye’nin her köşesine kargo ve parça eşya göndermeniz mümkün. DURSUN Nakliyat seferlerini günlük ve haftalık olarak yapar ve uygun zamanlarda teslimatları yapar.
Parça eşya taşımalarınıza kurumsal olarakta destek veriyoruz. Elinizde bulunan parça eşyaları zamana karşı yarışarak ve güvenli bir şekilde bir yerden diğer bir yere iletiyoruz.

Askılı Tekstil Taşımacılığı
Askılı tekstil ile ürünlerinizi eski stil olan kolilerde değil özel yapım ve standartlara uygun askılı dolap bulunan araçlarımızda taşıyoruz.
Bu sayede eşyalar alındığı gibi giden adreste teslim ediliyor. Dolaplar özel ve toz geçirmez olarak imal edildiğinden hiç bir sorun teşkil etmiyor. Pantolonlar, ceketler vb. kıyafetler kırışmadan nakliye süresince düzenli olarak kalabiliyor.
Her türlü tekstil gönderimlerinizin askılı taşımacılık hizmetimiz sayesinde şehir içi ve şehir dışı nakliyesini yapabilirsiniz

Ofis Taşımacılığı
DURSUN Nakliyat diğer alanlarda olduğu gibi Ofis taşımacılığını da daha kolay ve daha kullanışlı kılmak için gerekli çözümleri sizlere sunmayı amaçlar.
Ofis taşımacılığında ilk olarak expert elemanlarımız gelerek ofisi inceler ve bu inceleme sonrasında ofiste etüd çalışması yapılır. Eğer anlaşma sağlanırsa nakliye işlemi kağıt üzerine dökülür ve imzalanır. İşyeri sahibi direkt olarak şirketimizin müşteri temsilcisine muhattab olur.
Taşıma işleminin daha seri ve rahat olabilmesi için ofisi oda oda taşıyarak araçlara istifleriz. Demonte olması gereken masa-dolap vb. eşyalar demonte edilerek ambalajlanır ve araçlara yüklenir.
Tüm ofis eşyaları ithal pet graft kağıtlara sarılarak kolilere doldurulur ve onlarda araca yüklenir. Ayrıca bu eşyalarınız araca yüklenirken, indirilirken ve nakil işlemi boyunca sigortalıdır.

Sigortalı Evden Eve Nakliyat
Kayseri evden eve nakliyat, kayseri evden eve, kayseri evden eve taşımacılık, evden eve kayseri, evden eve nakliyat kayseri, kayseri nakliyat, kayseri taşımacılık, kayseri taşımacılık firmaları, kayseri ev nakliyesi,
Evden eve nakliyat ta son yıllarda “sigortalı taşıma” devri başlamıştır. Bu sayede olası istenmeyen durumlarda evden eve nakliyat işlemi sırasında oluşabilecek zararları sigorta şirketleri karşılamaktadır. Kısaca taşınan malların sigortalanması olarak özetlenebilir.Her ne kadar sigortalanmış olsa da eşyalarınız anlaştığınız firmanın ambalajlama, paketleme ve depolanması da çok önem taşımaktadır. Anlaşma yapacağınız firmaların yukarıda yazılan özelliklere uymasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Evden eve taşımacılık kaliteli firmalar tarafından yapıldığı zaman taşıma sırasında ve taşındıktan sonraki zamanlarda nakliyat konusu ile ilgili başınız hiç bir zaman ağrımaz

Dursun Nakliyat olarak müşteri isteklerine cevap vermek ve her türlü istek elimizden geldiğince kaliteli güvenilir aynı zamanda ekonomik bir şekilde yapabilmek için şehirlerarası evden eve nakliyat olmak üzere her türlü eşya özel malzeme ve cihazların taşınmasında müşteri isteğine bağlı sigortalamak ve sigortalı taşımak en güvenilir Nakliyat esnasında oluşabilecek her türlü zararı sigorta şirketi tarafından karşılanmaktadır değerli eşyalarınızı sigortalı taşırız

Evden eve nakliyat sektöründe son zamanlarda bir hayli rekabet ve merdiven altı tabiri caiz ile çalışan bir sürü korsan firmalar türemiştir bazı müşteriler Nakliyat araştırması yaparken çok değişik fiyatlarla karşı karşıya kalabiliyor ve şunu düşünmemek lazım en uygun fiyatı veren Nakliyat’a eşya mu taş atayım düşünceye sahip olan kişilere tavsiye etmiyoruz Çünkü ucuza Taşıyan hangi firma olursa olsun kesinlikle bir takım masraflar dan kaçacaktır ya pat pat naylon kullanmayacak ya da streç naylon kullanmayacak veya tecrübesiz işin ehli olmayan elemanlarla eşyalarınızı taşıyacaktır daha ucuza mal etmek için mutlaka bazı şeylerden kısıtlamalar yapacaklardır.
Müşteri ve nakliye firması yetkilisinin anlaştığı gerek ücret gerek zaman ve eşyanın taşınacağı yer sağlam bir konuşma olursa yapacakları Anlaşma ve sözleşme dahilinde işlemi sağlam bir şekilde nakliye işlemi gerçekleştirilir ama benim eşim taşınsın nasıl taşınırsa taşınsın hesabı yapan bireylere diyecek bir şey yok eşyam zarar görürse ne olur bir tane buzdolabı veya bir çamaşır makinesi ya da bulaşık makinesi mutfakta 4 parça beyaz eşya var Hemen hemen her evde ve bu eşyaların maliyetini bir hesaplar isek yaklaşık bir 10 bin lirayı buluyor o yüzden bu eşyalarını düzgün tecrübeli uzman elemanlar tarafından taşınmalıdır sarılarak taşınma yapılırsa zarar görmeden eski evden yeni eve taşınma esnasında sağlam bir şekilde taşınmış olur zarar görmeden

Dursun Evden Eve Nakliyat
Kayseri Evden Eve Nakliyat – Kayseri Evden Eve Taşımacılık
GSM: 0535 551 05 37
GSM: 0539 988 02 29