Kayseri Dursun Evden Eve Nakliyat  Misyon Ve Vizyonumuz

Kayseri evden eve nakliyat sektöründe bizi ön planda tutan ve daha kaliteli kılan en büyük özelliğimiz ise evlerini bize taşıtıran ev sahipleri müşterilerimiz şahsen bire bir görüşerek en ufak bir sıkıntı bizim için önemli dır çünkü her müşteri  bizim için referanstır o yüzden Dursun Nakliyat firmamıza gelen tüm müşterilerimize memnuniyetini her süre hat safhada tutma gayretimizdir. Dursun evden eve nakliyat ile eşyalarını taşıtan gerek özel sektör yada atama veya tayın le evden eve nakliyat yapacak  olanlar eşyalarınızın nakliye işlemi süresince emin ellerde bulunduğunu belirtmek isteriz. taşıma işlemi süresince özen göstermemizin yanı sıra her ihtimale karşı , Eşyalarınızı sigortalıyoruz ve tam emin bir nakliye işlemi gerçekleştiriyoruz …  tüm sorularınıza iletşim telefonda firma merkezden yetkililerimiz en kısa müddette çözüm bulacaklardır.
Evden eve nakliyatta nakil işlemini gerçekleştirmeden evvela ekspertiz evinize – Elemanlarımızı göndererek eşyalarınızı inceler ve ona göre araç temin edilir ve = Sigorta bedelini uygun biçimde hazırlayıp sözleşme imzalanır. Bu sayede eşyalarınız ( Evden Eve Nakliyat ) süresince sigortalanmış olur evden eve nakliyat ve diğer nakliye
ışlerinde sigorta işlemi kuşkusuz çok fazla önemlidir.Dursun evden eve nakliyat eşyalarınıza itina göstererek bir yerden diğer yere taşır. Sigorta poliçesi imzalandıktan sonrasında deneyimli kadromuz ile eşyalarınız evinizde demonte edilerek paketlenir ve Muntazam bir biçimde araçlarımıza istif edilir. Eşyaları yerleştirirkende yine tıpkı ayni biçimde araçtan düz olarak bir halde indirerek özenle yerine yerleştirir ve monte ederiz.

Kayseri evden eve nakliyat Dursun Nakliyat % yüz memnuniyet garantisi sağlayarak yüksek kalite de işinde tecrübeli profesyonel çalışmalarına devam etmektedir kayseri evden eve nakliye Kayseri den başlayarak taşımacılık ta Türkiye`nin 81 ilin kayseri nakliyat alanında kayseri asansörlü evden eve nakliyat hizmetleri vermekte müşteri isteklerine cevap vermek için ister ufak ev eşyalarınızı siz toplayın büyük kaba olan eşyaları biz. İster komple tüm ev eşyalarınızı firmamızın deneyimli usta ekipleri tarafın dan biz ambalajlanması koli ve paketleme beyaz eşyaların, mobilya aksamı gibi sökülmesi yapılarak eski evinizden alınarak yeni evinize montajını kurulumunu ve dizayini yapılarak siz değerli ev eşyası taşıtıran bireylere kayseri de şehir içi veya kayseri şehirler arası ev eşya taşımada en kaliteli ve en uygun fiyatlara evden eve Dursun nakliyat firması müşterilerine sorunsuz ve kaliteli hizmetler sunmaktır. Kayseri evden eve nakliyat çalışmalarımızda evini profesyonel firmalara taşıtmak isteyen insanlara kolaylık sağlamaktadır ekonomik fiyatlarla hızlı güvenilir ve kolayca yaşadığınız yerden şehir veya ilçe Türkiye sınırları içerisinde ülkemizin tüm il ve ilçelerine kayseri şehirler arası taşımacılık Ev Ofis gibi taşıma ve evden eve nakliyat konusunda tecrübesiz olan insanların, ilk defa evlerini taşırken acemilik çekmemesi adına bilgiler paylaşılmaktadır.

Evden eve nakliyat eşya taşıma cam bardak ve diğer hasas parçalar özen ister ev taşıma işlemi büyük bir dikkat- büyük bir özenle ve titizlikle temiz lekesiz kirlenmeden her türlü ev eşyasına sağlam taşınması için gerektiren sarma malzemesi – Battaniye – Patpat- Sitreç vesaire farkli ebatlarda sama gerektiren tüm eşyaları sararız çünkü hata kabul etmeyen ve en küçük bir sorunda büyük üzüntülere yol açabilecek iştir. Biz evden eve nakliyat işini gerek şehir içi gerek se şehirler arası taşımacılık ta sizin EŞYALARINIZA en az sizin verdiğiniz değer kadar değeri bizde veriyoruz bunun gereği ve göstergesi olarak da taşınma işleminin her aşamasında eşyalarınızın korunmasını sağlıyoruz. Tüm tedbirlerimizi dikkat ve titizliğine rağmen yine de oluşabilecek herhangi bir olağanüstü duruma ve olası kazalara karşı eşyalarınızı evden eve nakliyat yaparken ev eşyalarınıza sigortalama işlemi gerçekleştiriyoruz. Nakliye esnasın da farklı  daireler vardır örneğin 2+1 – 3+1 – 4+1 dubleks daireler var bu evlerdeki eşyalarda oda sayısına göre farklıdır ama
standart bir evin belirli bir ambalajlama maliyeti vardır iyi bir ambalajlama yapılmayan eşyalarda yüksek bir olasılıkla zarar görür koltuk kanepe tarzı eşyaların zarar görmemesi için önce streç ile sarıp daha sonrada üstünden battaniye ile veya patpat naylon la sarılması lazım zarar olasılığını kaldırarak eşyanın hasar görmesine mani olur.

Bizimle görüşmeden evden eve nakliyat ve taşınmada son kararınızı vermeyiniz Dursun Evden Eve Nakliyat size bir telefon kadar uzağınızdadır hangi mahle ve ya şehir de olursanız olun önemli değildir istediğiniz gün ve saat orada oluruz bizimle taşının farkımızı fark edeceksiniz.

Dursun evden eve asansörlü taşımacılık sizlere hizmet vermekten onur duyar.