Kayseri evden eve nakliyat fiyatlarında oturma odası, çocuk odası, genç odası, yatak odası, mutfak gibi evlerde bulunan odalardaki eşyaların kuş bakışı görünüşü (fazlalığı veya azlığına göre) fiyatımızı veremekteyiz. Tabii sarılacak eşyalarınız, sökülüp takılacak dolaplarınızı da göz önünde bulundurmak zorundayız. Böyle genel bir değerlemeden sonra fiyatımızı siz değerli müşterilerimize iletmekteyiz. Eşyalarınızı taşımaya gelen eleman arkadaşlarımız ise bu işte oldukça tecrübelidirler.

Kayseri evden eve nakliye şirketleri

2000 yılından bu yana siz değerli müşterilerimize evden eve nakliyat sektöründe hizmet etmekteyiz. Bu anlamda gelen elemanlarımız itina ile eşyalarınızı streç naylon, patpat naylon veya battaniye ile eşyalarınızı sarar. Daha sonra güzel bir istif ile nakliye araçlarımıza yerleştirir. Sökülecek mobilyalarınızı ise mobilyacı arkadaşlarımız yapmaktadır. Öbür tarafta ise eşyalarınızı oda oda istediğiniz yerlere bırakırlar ve hangı naylon veya battaniye ile sarmışlarsa onlarıda sökerler. Sökülen mobilyalarınızı ise tekrar takarlar ve istediğiniz yere yerleştirirler. Kısacası eşyalarınız büyük bir titizlik ile bir taraftan bir tarafa götürülür. Nakliye arçlarımız ise özel araçlardır. Yani araçlarımızın kasası evden eve işi için özel olarak tasarlanmıştır. İçi halıfleks ile kaplı olup, 2 tane 3+1 eşya alma kapasitesine de sahiptirler. Gerken durumlarda arabanın üstüne veya arkasına da eşya atmaktayız. Bu sayede eşyalarınız kırılıp vs çizilmeden taşınır. Kayseri Dursun Evden Eve Nakliyat olarak biz siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti ve mutluluğu için işlerimizde elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışmaktayız. Aynı zamanda Kayseri evden eve nakliyat sektöründe en köklü nakliyat şirketlerinden biriyiz. Ve bu sayede tecrübeli, profesyonel eleman ve akipmanlarımızla hizmet vermekteyiz.

Kayseri evden eve nakliyat

Kayseri Dursun Evden Eve Nakliyat şirketi olarak işimizi severek yapmaktayız. Ve siz değerli müşterilerimizin takdirini kazanmak ise bizim için en büyük mutluluktur. Elemanlarımızi, ekipmanlarımız ve araçlarımız evden eve nakliyat işi için gayet uygundur, Kayseri Dursun Evden Eve Nakliyat olarak şehir içi ve şehirler arası hizmet vermekteyiz. Profesyonel eleman arkadaşlarımız ve nakliyat işine uygun araçlarımızla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Ambalajlama konusunda elemanlarımız gayet tecrübeli ve profesyonel bir hizmet sunmaktadırlar. Uygun bir şekilde arabaya istif yaparlar ve karşı tarafa oda oda sizin istediğiniz şekilde bırakırlar. Kayseri Dursun Evden Eve Nakliyat şirketi olarak siz değerli müşterilerimize elimizden gelen en güzel hizmeti sunmaya çalışmaktayız.