Evden Eve Nakliyat Toplamalı Eşya Taşımacılık

Burada Toplamalı evden eve nakliyat nasıl olmalı firma ne yapar evdeki eşyaları nasıl paketler ve aynı şekilde yeni evimize ne şekilde kurar ve yerleştirir, Biz Dursun nakliyat firması olarak öncelik mutfak eşyaları toplamak la başlarız işe eşyalarınızı temiz,sağlam bir şekilde götürmek için elimizden geleni yapmaktayız, Toplamalı evden eve nakliyat tı nasıl oluyor nakliye firması nasıl paketler ve eşyaları nasıl topluyor ne şekilde sarıyor bütün bunların sağlamlığı hasas eşyaları kırılmadan zarardan nasıl korur ev sahiplerin kafasında soru işaretleri var buna dursun evden eve nakliyat firmamızın hepsine açıklığı ve aydınlatıcı açıklamalarını buradan siz değerli ev eşyalarını taşıyacaklara hem akıllarda soru işareti olarak kalan sorulara cevap hemde rahatlatıcı açıklamalarımızı yazı ile de duyurmak amacıyla WEP sayfamızda açıklanmıştır made made açıklamıştır.

kayseri dursun nakliyat

Mutfaktan toplanması gereken eşyalar çook büyük bir tecrube ve hassasiyetle sarılmalı sıralıyarak başlayalım yemek takımı Porselenler tabak cam kavanozla kek börek yapılan ve benzeri kapları tabakların arasına tek tek birbirine deymıyecek şekilde kağıt koyarız cam eşyalarda ayni şekilde sarılmaktadır. Çatal. Bıçak. Kaşıklarda ayrı sarılır. Mutfaktaki eşyaların toplanması ve sarılması porselen tabakların sarılması porselen tabakların aralarına Tek Tek Kağıt konularak birbirine değmeden kırılmasını önlüyor bardaklar bardaklar ambalajlama kağıtlarıyla birer birer sarılarak kolilenir. Bunları yapmamızda ki amaç eşyalarımızı yani mutfakta bulunan cam ve kırılması muhtemel eşyalarınızın zarar görmeden bir evden diğer eve transferini gerçekleştirmek. Ayrıca hali hazırda bulunan ve biz de çok memnun olan referans kadromuzla sizlere de eklemek. Mutfaktaki eşyalarınızın ambalajlama işlemi için kullandığımız malzemeler özel ambalajlama kağıtlarınız özel evden eve nakliyat alanında kullanılan battaniye Ellerimiz ve özel evden eve nakliyat için imal edilen patlatma ile onlar bantlar Büyük Sanayi boy streç naylonlardır. Bunlar sayesinde eşyalarınız hasarsız bir şekilde taşımaktadır referanslarımız buna şahittir.

Kayseri evden eve nakliyat ev eşya taşımacılık,

Dursun evden eve nakliyat

Mutfaktaki ambalajlama işlememiş porselenler yemek takımları çatal bıçak setleri bardak takımları yani ufak tefek eşyalar ile sınırlı değildir büyük eşyalarda sökülme sarılma ve taşınma işlemlerinden geçmektedir bu işlemler şu şekilde olmaktadır Öncelikle beyaz eşyalarınız mutfak dolaplarınızı da bulundukları yerlerden teker teker ve eski evinizin kendi tesisatını zarar vermeden sökülmektedir. Daha sonra sökülen beyaz eşyalarınız teker teker incelenmektedir varsa hasarları çizikleri sizlere bildirilmektedir daha sonra bu beyaz eşyalarınız teker teker sayılmaktadır sarılma işlemi patlatma ilan bant ve streç sahiptirler ile gerçekleşmektedir beyaz eşyalarda kullanılan pat patlama naylon ile onların farkı büyük hava boşluklarına sahiptirler daha korunaklı oluyor ve sarma ile paketlemeden dolayı sağlam olur.

Salon Takımını sarmaya gelelim

Salonda koltukların kollarını söküp kalın pat pat naylonlarla kapanır uzerinde streç naylonlarla sararız taşınma esnasında bina merdivenlerine çarpmalara yırtılmalara karşı önlenmiş olur .
Masa Sandalye sehpa vitrin konsol bu ahşap turunda olanlarıda gerek bataniye gerekse hava kabarcıklı naylonlarla sarılmaktadır.Oturma odası bu odadaki eşyalar nelerdir nasıl olur. Oturma odasındaki eşyalar Sizinde bildiğiniz üzere sehpasından televizyon ünitesine televizyon masasından Gümüşlük ve konsol o kadar bütün oturma odası eşyalarını kapsamaktadır A’dan Z’ye Bütün eşyalar tek tek sarılmakta Iğdır konsolun aynası gümüşlüğün cam kapakları ve benzeri sökülmesi gereken eşyalar sökülmektedir. Eğer varsa yemek masası Burada değilse orada önce sarılıp sonra ters çevrilip sayılmaktadır ters çevirme bizdeki amacımız üst kısmının çizilmemesi ve ambalajsız yere temas etmemesidir.

Kayseri evden eve nakliyat ev eşya taşımacılık, Dursun evden eve nakliyat, kayseri nakliyat firmaları

Dursun nakliyat eşya ve ofis taşıma

Bu odada bulunan Eşyalar evin genelinde oranla daha temiz düzenli ve özel eşyalar olduğundan dolayı ve yapıları bakımından daha farklı eşyalar olduklarından dolayı bunların ambalajlama işlemleri daha farklı gerçekleşmektedir. Gerek konsol olsun gerek TV ünitesi gerekse Gümüşlük cam vitrin olsun canlı büyük ve özel yapılarından dolayı ambalajlama işlemleri 2 kat gerçekleşmektedir. Ayrıca buradaki eşyalar daha parlak ve daha canlı renklere sahip olduklarından dolayı önce patpat naylon daha sonra streç naylon ile satılmaktadır Özellikle de köşe kısımları ve cam kısımları. Işte gerçekleştirdiğimiz Bu işlemlerden el emeğimizden ambalajlama malzemelerimizi kalitesinden ötürüdür bunca referansımız.

Kayseri  evden eve toplamalı ve taşımacılık